Gyógyuljon Reiki Mester keze által!

Energetikai kezelés, szín&fényterápia

Lehet-e ruhán keresztül kezelni a Polarizált fényű gyógylámpával?

Ruhán keresztül lehetőleg sohase kezeljünk. Ha kötéssel fixált bőrfelületet kezelünk, ajánlatos a kötéscsere idején kezelni a gyógylámpával. Vékony , laza kötszer esetén a kötszerre helyezve is lehet kezelni, hosszabb kezelési idővel.


Használható-e a lámpa testbe épített eszközök esetén?

Pacemaker, műbillentyű, műér, katéter, műfogsor, kenülök, fémeszközök, műlencse, stb. beültetés esetén is teljes biztonsággal alkalmazható a gyógylámpa. Nem változik meg a pacemaker üzemmódja, a beültetett fémeszközök nem melegednek fel, egyéb eszközök is változatlanul működőképesek maradnak sorozatos kezelések után is.


Az életkor befolyásolja-e a Polarizált fényű gyógylámpa kezelését?

Nulla éves kortól az aggastyán korig korlátlanul használható a gyógylámpa. Azonban a bőr ellenállását figyelembe kell venni: a bőr ellenállása csecsemőkorban a legkisebb. Ez az ellenállás az életkor előrehaladtával csak lassan növekszik, 50 éves kor felett azonban ugrásszerűen megnő. Ennek az a következménye, hogy 50 év felett a kezelési időt akár duplázni is lehet vagy kell, a megfelelő hatásfok eléréséhez. 


Kúraszerűen vagy tartósan kezeljünk a Polarizált fényű gyógylámpával?

Kúraszerű kezeléseket a mindennapi orvosi gyakorlatban gyakorta használnak. A gyógylámpával történő kezelés esetén ez általában 2-3 hetes vagy 3 hónapos intervallumot jelent. Ezeket a kúrákat évente több alkalommal meg lehet ismételni. 

De a gyógylámpával történő kezeléseket lehet folyamatosan is végezni (heti 1-2 alkalommal megismételni). Ilyen például a méregtelenítés, vagy immunerősítés. Vannak betegségek, melyek véglegesen meggyógyulnak (sérülések, zúzódások, ficamok, gyulladásos betegségek, stb), ilyenkor a kezelés a végső gyógyulásig tartson. Vannak idült megbetegedések (cukorbaj, magas vérnyomás, májelégtelenség, veseelégtelenség, érelmeszesedés, stb) amelyeknél a kezelést lehet folyamatosan végezni.


Elhagyhatom-e a gyógyszeres kezelést?

Sohase hagyjuk abba önkényesen a gyógyszeres kezelést! Ha például a vérnyomás tartósan 140/90 Hgmm alatt van egy magas vérnyomásos betegnek, ez nem azt jelenti, hogy meggyógyult, és minden gyógyszert abbahagyhat. A gyógyszerek csökkentését vagy elhagyását bízzuk házi/kezelőorvosunkra, hiszen ez az Ő feladata. Ezért is fontos, hogy mindenről tájékoztassuk orvosunkat.

Ha a Polarizált fényű gyógylámpa kezelésére a vércukorszint normalizálódik, akkor a tabellta vagy az inzulin adagjának módosítását úgyszintén a kezelőorvosunk határozza meg.


Gyógyítja-e a rákot, a Sclerosis Multipelxet vagy más súlyos betegséget a Polarizált fényű gyógylámpa?

A Polarizált fényű gyógylámpa nem a rák gyógyítására való. Igaz, hogy kiegészítő kezelésként jól alkalmazható a daganatos betegek aktív gyógyszeres kezelésének  idején (kemoterápia, sugárkezelések után) a salaktalanító és immunerősítő programot alkalmazva. A lámpa a daganatos betegségek végstádiumában is alkalmazható, mivel jó fájdalomcsillapító hatású. 

Sclerosis Multiplex, Alzheimer-kór, Parkinzon szindróma (és még sorolhatnám a hagyományos orvoslással még nem gyógyítható betegségek sorát) a Polarizált fényű gyógylámpa kezelésétől sem fog meggyógyulni, de a tünetek enyhítésében, az életminőség javításában szerepe lehet.


Van-e mellékhatása a Polarizált fényű gyógylámpa kezelésének?

A gyógyszeres kezelésről tudjuk, hogy az a gyógyszer, aminek nincs mellékhatása, főhatása sincs. Még a placebónak is vannak mellékhatásai. A Polarizált fényű gyógylámpával történő kezelés olyan gyógymód, amelyiknek mindezidáig nem regisztráltak káros mellékhatását. Egy dologról azonban feltétlen említést kell tennünk: gyakran ízületi gyulladások kezelésekor kezdetben fájdalom lép fel a kezelt terülteten. Ez nem mellékhatás, hanem méreganyag-felszabadulást jelent az érintett ízületi területen. Ilyenkor a kezelést nem szabad abbahagyni, hanem csökkentett idővel folytatni mindaddig, amíg a fájdalom néhány napon belül teljesen megszűnik. Ekkor fokozatosan emeljük a kezelési időt. Bő folyadékbevitellel és méregtelenítéssel (salaktalanító kezelés) a fájdalom ideje lecsökkenthető.


Szükséges-e bárilyen spray, krém vagy kenőcs használata a jobb hatásfok eléréséhez?

A Polarizált fényű gyógylámpa kezeléséhez nem szükséges a bőr előkészítése, a kellő hatás enélkül is elérhető. Azonban, ha kozmetikai céllal vagy fájdalom csillapítására kenőcsöt, krémet, sprayt viszünk a bőrre, a gyógylámpa fokozza ezeknek a hatékonyságát, és elősegíti a könyebb és gyorsabb felszívódást. Ezért ajánlatos a kezelés előtt felvinni a bőrre ezeket a kozmetikai szereket vagy fájdalomcsillapító kenőcsöket, és így történjen meg a kezelés.


Ha bármilyen egyéb kérdés felmerülne Önben, kérjük hívja bizalommal Tischler Máriát az alábbi számon: 

+36 - 70 - 603 - 5099 

illetve írjon e-mailt a hajnal222@gmail.com címre!

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 4
Tegnapi: 5
Heti: 9
Havi: 88
Össz.: 47 322

Látogatottság növelés
Oldal: Gyakori kérdések a fényterápiával kapcsolatban
Gyógyuljon Reiki Mester keze által! - © 2008 - 2024 - szin-fenyterapia.hupont.hu

A HuPont.hu az ingyen weblap készítés központja, és talán a legjobb. Ingyen weblap

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

X

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »